Back to site

Property in South Circular Road

For Sale
16
35 Dufferin Avenue, South Circular Road, Dublin 8 D08W5T3
€725,000
3 1
Sale Agreed
12
66 The Paddocks, Hybreasal, South Circular Road Dublin 8, D08 F540
Agreed Offer: €300,000 Asking: €295,000 1.69%
DIFF
1 1
Sold
16
Apartment 51, Saint James’S Woods, South Circular Road, Dublin 8
Sold: €435,000 Asking: €395,000 10.13%
DIFF
2 1